پکیج اقتصادی طراحی سایت
مارس 21, 1448
سئو سایت
ژانویه 18, 2014

بازدیدها: 3

اهمیت داشتن وبسایت

اهمیت داشتن وب‌سایت زمانی مشخص میشود که بفهمید گروه زیادی از مشتریان بالقوه هستند که شما و محصولتان را نمیشناسند ، این وضعیت زمانی بدتراست که عده‌ای از مشتریان ناآشنا باشما

بشدت بدنبال شرکتی مثل شما میگردند اما نمیابند. به این فکر کنید که چگونه میتوان همه این مشتریان را پیدا کنید و فروش خوبی داشته باشید.برای یک کسب‌وکار پر‌رونق تبلیغات عامل موفقیت است.

 

دلایل زیادی وجود دارد که چرا یک وب‌سایت میتواند به کسب‌وکار شما کمک کند . مهمترین دلایل شامل موارد زیر است :

 دسترسی آسان به شما و خدمات یا محصولاتتان

طراحی سایت برای کسب‌وکارتان باعث میشود خدمات ویژه‌ یا محصولات خاص شما همیشه درمعرض دید باشد. یعنی ۲۴ساعت شبانه روز / ایام تعطیل/ از هرنقطه از کره زمین ، میتوان محصول شمارا دید و اطلاعات تماستان را پیدا کرد. اینکه دایره فروش به این گستردگی داشته باشید اولین دلیل برای داشتن یک وب سایت مناسب است. ضمن اینکه هزینه بسیار ناچیزی برای این پوشش منطقه‌ای و زمانی برای بازاریابی پرداخت کرده اید.

ارائه سابقه کاری و جلب اعتماد

همه توضیحاتی که قرار است برای جلب اعتماد مشتری بصورت گفتاری بیان شود و گاها خسته کننده باشد را میتوان بصورت متنی روی وبسایت قرارداد و با چندعکس مرتبط مشتری را ترغیب به مطالعه متن کرد. بدین صورت در زمانی که مشتری احساس راحت‌تری دارد با مراجعه به سایت و مشاهده محصولات ، مشتریان قبلی شما و رزومه کاریتان حس اعتمادی نسبت به شما پیدا میکند چون تمرکز چشم و تاثیر بینایی بیشتر از شنوایی است درواقع میتوان این ضرب‌المثل را تحریف کرد که : دوصد گفته چون نیم دیدار نیست!!!

تنها کاری که باید بکنید اینست که یکبار برای همیشه متن جذاب و گیرایی درباره رزومه کسب‌وکار خودتان اماده کنید و روی سایت قرار دهید.سایتی که بخوبی طراحی شده باشد و استانداردها را بکارد برده باشد.

 

مشتریان جدید و جدیدتر

وب‌سایت خوب ، یک بروشور تبلیغاتی کامل است، براحتی میتوان یک شرکت کوچک ولی قدرتمند را با ارائه یک آدرس سایت ساده معرفی کرد. نه توضیح اضافه ای ، نه تعریف و تمجیدی!  کافیست روی محتوای سایت خود به اندازه کافی زمان بگذارید و آنرا بهبود دهید. مشتریان قدیمی آدرس سایت شمارا به مشتریان جدید خواهند داد و مطمئن هستند که همه توضیحات لازم برای معرفی شما، روی سایتتان هست. مهمتر از همه اینکه براحتی اطلاعات تماس شما در وبسایتتان پیدا میشود.اضافه کردن آدرس وب سایت در تبلیغات، کارت تجاری و امضاء شرکت، یک راه خوب برای جلب مشتری به شرکت شما است

ابزار کارامد معرفی و فروش

یک فروشگاه آنلاین بهترین شیوه فروش محصول است، در واقع شما به تعداد بازدیدکنندگان سایتتان کارشناس فروش دارید. کافیست محصول را روی سایت قراردهید,عکس آنرا آپلود کنید و توضیحاتی که لازم است به مشتری ارائه شود بنویسید، مشخصات محصول هم توضیحات بیشتری است که درصد موفقیت فروشتان را بالا میبرد. این محصول ممکن است روزی چندهزار بار روی وبسایت شما بازدید شود، برای اینکار در یک فروشگاه معمولی چند پرسنل نیاز خواهید داشت ؟ ضمن اینکه میتوانید کالاهای مرتبط با این محصول را هم پیشنهاد بدهید و همه مراحل پرداخت و ثبت فروش و ارائه فاکتور را اتوماتیک انجام دهید. درواقع با یک هزینه معقول یک کارشناس خبره فروش خواهید داشت که هرساعت اماده ارائه محصول است.

تبلیغات کارامد و هدفمند ضمن صرفه اقتصادی

وقتی برای تبلیغ توی روزنامه هزینه میکنید، درواقع یک تبلیغ یکبار مصرف کرده‌اید که برای همان روز بخصوص بازدهی داشته است. تبلیغات تلویزیونی هم همینطور. چاپ بروشور راه حل بهتری است اما پخش‌کردن آن مشکلات خودرا دارد ضمن اینکه توضیح همه چیز روی یک برگه امکان‌پذیر نیست و باید بسیار مختصر و خلاصه باشد و تازه چاپ قبلی که مربوط به چندماه پیش باشد دیگر قدیمی و ناکارامد شده است .

تبلیغات از طریق سایت همیشگی است، یک آدرس فکرشده که بخوبی در ذهن میماند باعث راحت شدن مراجعه بعدی مشتری میشود، ضمن اینکه همیشه دردسترس است و محتوای آن براحتی قابل تغییر و اضافه/کم کردن است.بنابراین بازدهی بیشتری دارد و هزینه معقولی برای شما خواهد داشت .

 

تمامی این موارد دلایل خوبیست تا از همین امروز بفکر طراحی سایت باشید. تمامی این موارد بشرط داشتن یک وب سایت استاندارد که بدقت مراحل استانداردسازی سئو و بهبود نتیجه جستجو روی آن اعمال شده باشد هستند تا بیشترین بازدید و بهترین نتیجه بدست آید.

در هر زمینه کاری که فعالیت داشته باشید یکی از مهمترین بخش های کارتان ، بازاریابی و فروش است ، یک سایت با بازدید مناسب و سئو قوی میتواند هر جستجوی ساده‌ای را به یک موقعیت فروش برای شما تبدیل کند و این یک مزیت مهم برای شما خواهد که سایت شما در خطوط اول سرچ گوگل نمایش داده شود به همین دلیل اهمیت SEO مشخص میشود.

 

مارا به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ناحیه کاربری
شروع گفتگو
سوالی دارید؟ اینجا بپرسید