طراحی سایت اصفهان حرفه ای

امروزه به خصوص پس از ویروس کرونا، اکثر کسب و کارها برای بقا خود و افزایش فروش، کسب و کار آنلاین را مد نظر قرار دادند. در واقع آنهایی که مدرنیته را جایگزین سنتی کردند و طراحی سایت اصفهان حرفه ای را انجام دادند، آسیبی ندیدند.
بیشترین احساس نیاز برای طراحی حرفه ای سایت زمانی بود که دولت ها قرنطینه را اعمال کردند و عملا در آمدی برای کسب و کارهای سنتی حاصل نمیشد.

چرا طراحی حرفه ای سایت اصفهان؟

طراحی سایت حرفه ای اصفهان
وقتی کارفرما طرح نوینی در نظر داشته باشد ، طراحان سایت شرکت ما، برنامه نویسی ویژه و حرفه ای را برای کارفرما در نظر می گیرند.
طراحی سایت اصفهان حرفه ای در واقع بدین معنی است که به جای اینکه سیستم ها و امکانات همیشگی را ادغام کنیم و سایتی متناسب با نیازهای عام کسب و کارها ارائه دهیم ، سعی میکنیم کسب و کار جدید و ایده کارفرما را بفهمیم و سعی در بررسی نیازها و خلق سایتی حرفه ای در خور نیازهای کارفرما خلق کنیم.
سوال مهمی ک در اینجا پیش می‌آید اینست ک آیا کارفرمای سایت واقعا به طراحی سایت حرفه ای نیاز دارد ؟ چرا که یک فروشگاه اینترنتی ، فرم ثبت اطلاعات پیشرفته و یا یک وب سایت شرکتی ، نیازی به طراحی حرفه ای سایت ندارد و میتوان آن را با هزینه کمتر با CMS های وردپرس یا جوملا ، در زمان کمتری طراحی کرد. آیا منظور کارفرما ، طراحی اختصاصی قالب بوده است ؟ اینها سوالاتی است ک باید در دقایق اولیه جلسه توجیحی پاسخ داده شود.

نمونه کارها:

شما می توانید برای دیدن نمونه کارهای طراحی سایت اصفهان حرفه ای روی لینک زیر کلیک کنید:
نمونه کار طراحی سایت

مزیت طراحی حرفه ای سایت در اصفهان

در سایتک ما توانایی تبدیل هر ایده‌ای به یک وب سایت را داریم. مزیت وب سایت نسبت به اپلیکیشن موبایلی ، سهولت استفاده بسیار زیاد برای کاربران و انعطاف پذیری بسیار زیاد نسبت به تغییرات و گسترش برای کارفرمای پروژه است. برای توضیح این دو مورد ،نرم افزار اسنپ را یکبار با آپلیکیشن موبایلی و یکبار با طراحی سایت حرفه ای اصفهان آن بررسی کنید.
تصور کنید شما برای سفارش اسنپ لازم است ابتدا نرم افزار آنرا دانلود کنید یعنی حدود ۲۵مگابایت از حجم بسته اینترنت بعلاوه حدود ۱۰۰ مگابایت از فضای حافظه گوشی. همه اینا تا زمانی ک شما عجله نداشته باشید خیلی آزار دهنده نیستند. اما برای سفارش اسنپ میتوانید به وب سایت ان مراجعه کنید و همه این دانلود ها و معطلی هارا نداشته باشید. در مورد دوم ، تیم اسنپ برای هر تغییر کوچک در نرم افزار آن ، باید نسخه جدیدی منتشر کند و منتظر بماند تا کاربران ظرف ۱ تا ۲ ماه آن را آپدیت کنند. اما اپدیت روی سایت ، بلافاصله انجام شده و در دسترس کاربران است.

تعرفه طراحی حرفه ای سایت:

همانگونه که صحبت کردیم ، طراحی حرفه ای نیاز به برنامه نویسی حرفه ای متناسب با نیاز کارفرما دارد.بنابراین قیمت برنامه نویسی طبق ساعت و زمانی که تیم حرفه ای سایتک وقت صرف میکنند برآورد می شود.
سایتک با توجه به شیوع بیماری کرونا و همچنین برای جلوگیری از خلق قیمت های نامتعارف،تصمیم دارد که با کمترین قیمت بهترین طراحی را در اختیار شما بگذارد.
شما می توانید برای استعلام قیمت با تلفن کارشناسان ما درج شده در قسمت تماس با ما ، یا با شماره موبایل 09135757030 تماس بگیرید.

مارا به اشتراک بگذارید