سئو سایت در اصفهان

بهینه سازی موتورهای جستجو

سئو سایت چیست ؟

سئو یعنی مشتری روی گوگل شمارا بیابد

اینترنت جز جدا نشدنی زندگی امروزی شده است. گوشی‌های هوشمند بسیاری از امور را روزانه را ساده‌تر کرده‌اند اما نیاز ما به اینترنت هرروز بیشتر می‌شود. حتی سفارش غذا و تاکسی هم اینترنتی شده است. در این بازار داغ روزانه صدها میلیون تومان پول جابجا می‌شود. اما سئو سایت اصفهان مشخص میکند سهم شما از دنیای اینترنت چند تومان است؟

سئو سایت اصفهان

اگر از خدمات ما در سئو سایت اصفهان استفاده کنید کاربران هنگام سرچ شمارا در خطوط اول صفحه سرچ پیدا میکنند . بهینه سازی در واقع به مجموعه اقداماتی گفته می‌شود که بصورت استاندارد از طرف موتورهای جستجو ارائه می‌شود که برای راحتی کاربران اینترنت تدوین شده است. سئو یا Search Engemne Optemmemzatemon یعنی سایت خود را بهبود دهید تا موتورهای جستجو راحتتر محتوای سایت شمارا درک کنند و امتیاز بالاتری به شما نسبت به رقبا بدهند. سئو سایت اصفهان یعنی سایت خود را برای مشتریان و کاربرانی که در اصفهان دنبال خدمات یا محصولات شما میگردند سایت خود را بهینه کرده باشید

سئو سایت اصفهان

هیچ ابزار تبلیغاتی در دنیای اینترنت ، به‌اندازه سئو سایت کارامد نیست که بتواند مخاطب را به سوی شما بیاورد. در دورانی هستیم که همه چیز بصورت اینترنتی جستجو ، مقایسه و خرید می‌شود و اگر شما در صدر نتایج جستجو شده باشید قطعا درامد خوبی خواهید داشت.


 

سئو ؛ بهترین و ارزانترین بازاریابی

سئو سایت شمارا قوی میکند. کاربران اینترنت وقتی بدنبال چیزی هستند مشتری بالقوه تلقی می‌شوند. بهترین روش پیدا کردن چیزی در اینترنت سرچ کردن است. اگر موتور جستجو شمارا در یکی از خطوط بالا معرفی کند شانس زیادی برای تبدیل این کاربر به خریدار خواهید داشت. حتی اگر این سرچ منجر به خرید نشود ، این رتبه جستجو ، اعتبار زیادی برای سازمان شما خواهد شد.

 

سئو سایت اصفهان

چه دستاوردی برای شما دارد؟

مخاطب بیشتر ، فروش بیشتر؛

سئو سایت باعث بهتر دیدن شدن سایت شما می‌شود. وقتی در صدر نتایج جستجو باشید، شانس کلیک شدن سایت شما بسیار زیاد است. با افزایش تعداد مخاطبین سایت ، فروش و درامد شما از طریق سایت هم بالا میرود.


جایگاه سازی برای برندتان

سئو سایت تضمین میکند شما در صفحه اول سرچ باشید. صفحه اول نتایج گوگل ، مربوط به متخصصین هر حوزه کاری است. وقتی مدت زیادی در خطوط اولیه گوگل باشید برای شما اعتبار زیادی خواهد داشت. حس اعتماد کاربران جلب خواهد شد و جایگاه بهتری برای برند شما ایجاد خواهد شد.


ارزان ترین نرخ بازاریابی

آمار جهانی نشان میدهد که سئو سایت بالاترین نرخ بازگشت سرمایه را دارد. در واقع بر طبق این آمار به ازای هر ۱دلار هزینه برای سئو ۲۲دلار به سمت شما بر میگردد. البته ما این آمار را بصورت بومی و از زبان خود مشتریانمان به فراوانی شنیده‌ایم


حفظ آسان نتایج کسب شده

فرایند سئو سایت ، زمانبر و سخت است.هفت خان گوگل را باید صادقانه گذراند. اما زمانی که نتیجه مناسبی کسب شد براحتی میتوان با صرف کمتر از ۱ساعت در روز و گاها ۱ ساعت در هفته ، این نتیجه را حفظ کرد مشغول جمع‌اوری این درامد سرازیر شده، شد.

سئو سایت چگونه انجام می‌شود؟

how_it_works_1
1

تشخیص کلمه کلیدی

برای موفقیت در سئو سایت ابتدا باید کلمه کلیدی مناسب را پیدا کرد. بسیار پیش آمده که کلمه درخواستی کارفرما ، کلمه مناسبی از نظر سئو نیست . ما با تجربه‌ای که در این زمینه داریم، کلمه مناسب را جایگزین میکنیم. کلمه‌ای که هم کارفرما را راضی کند هم بهترین گزینه سئو باشد.
how_it_works_2
2

شروع بهینه سازی و سئو

برنامه ریزی مناسبی برای انجام فعالیت های بهینه سازی سایت انجام میگیرید. این برنامه ریزی کمک میکند در بهترین زمان ممکن به بهترین نتیجه برسیم.
how_it_works_3
3

بررسی نتایج

پس از مدتی از شروع فرایند سئو سایت، نتایج آن در سرچ گوگل قابل مشاهده خواهد بود. با بررسی این نتایج نقاط قوت وضعف شناسایی میشود و یک براورد کلی بدست می‌آید
how_it_works_4
4

شروع سودآوری

به محض قرارگیری در 5خط اول گوگل ، تعداد تماسهای تلفنی و سفارشات و درخواست ها بسرعت زیاد می‌شود. برای بیشتر مشتریان ما ، همان چند فروش اول ، کلیه هزینه سئو را جبران میکند

فرایندهای لازم برای سئو سایت؟

اقدامات برنامه‌ریزی شده‌ای که در بهینه سازی موتورهای جستجو و سئو سایت باید انجام گیرد

home_hosting_icon_1

امنیت

در اولین مرحله باید همه افزونه‌ها بروزرسانی شوند. سایت از نظر کدهای برنامه نویسی وقالب و هسته نر‎م افزاری بررسی کامل شود که ایرادی در هیچ قسمتی نباشد. همه خطاها باید رفع شود و امنیت سایت تا جای ممکن بالابرده شود. این کار بعدها بیشتر ارزش خود را نشان میدهد. زمانی که به خطوط اولیه رسیده اید و طعمه خوبی برای هکرها و رقبای ناراضی هستید.
home_hosting_icon_2

سرعت

یکی از مهمترین شاخصه مورد بررسی ، سرعت بارگذاری سایت هنگام لود شدن است. برای این قسمت باید زمان کافی صرف کرد تا مطئن باشیم در بهترین حالت ممکن بسر میبریم. هر قدر زمان بارگذاری کمتر باشد امتیاز بیشتری از نظر گوگل دریافت خواهیم کرد.بهبود سرعت بارگزاری گاهی حتی منجر به تغییر قالب اصلی سایت خواهد شد.
home_hosting_icon_3

محتوا و ارتباط

سایت شما باید محتوای خوبی به کاربر ارائه دهد. محتوای با کیفیت و بروز. لازم است در یک دوره زمانی مشخص محتواهای جدیدی به سایت افزوده شود. همچنین ارتباط با سایر وب سایتها هم گزینه مهمی است. هرقدر سایت شما با دیگر سایتها و شبکه‌های اجتماعی بیشتر ارتباط داشته باشد بهتر میتوانید امتیاز لازم برای قرارگیری در خطوط اول گوگل را کسب کنید.
home_hosting_icon_4

استاندارد

سئو سایت و بهینه سازی موتورهای جستجو ، اصول ساده و اولیه‌ای دارد که رعایت این استاندارد ها، کمک بسیار زیادی به کسب نتیجه مناسب در زمانی کوتاه میکند. رباتهای گوگل همواره در حال بررسی سایت شها از نظر فنی و محتوایی هستند. باید با رعایت این استاندارد ها با رباتهای گوگل ارتباطی دوستانه بسازید

سئو سایت در اصفهان

ابزاری قدرتمند برای کسب سهم بیشتری از بازار و رقابت آسان

انتخاب کلید واژه

انتخاب کلمه کلیدی مناسب

برای سئو سایت، انتخاب کلمه کلیدی مناسب یکی از مراحل اصلی و مهم کار است.کلمه کلیدی مناسب باعث می‌شود زمانی ک به رتبه دلخواه رسیدید ، بالاترین نرخ بازدید را داشته باشید.این مرحله با ارزش‌ترین فعالیت در فرایند سئو سایت و یا بازاریابی موتورهای جستجو هست.

بهینه سازی ساختاری

بهینه سازی ساختاری سایت

چارچوب و ساختار داخلی وب‌سایت در بهبود سئو سایت نقش مؤثری دارد. اگر وب‌سایت شما لینک‌ها و یا صفحات معیوب داشته باشد رتبه مناسبی کسب نخواهید کرد. ساختار نامناسب می‌توانند تأثیر تمامی تلاش‌های شمارا کاهش دهد.

تولید محتوا

تولید محتوای با کیفیت

بهینه‌سازی محتوا به موتورهای جستجو اجازه می‌دهد تا در مورد محتوای ضروری وب‌سایت شما تصمیم‌گیری کنند و بفهمند محتوای شما چیست، موتورهای جستجو بعد از دریافت این اطلاعات نتایج جستجو را بر اساس محتوای مفید دسته‌بندی می‌کنند، نه بر اساس تعداد کلمات کلیدی به‌کار رفته محتوا.

بهینه‌سازی سایت برای موبایل

بهینه‌سازی برای موبایل

با رشد و توسعه موبایل هوشمند و ضریب نفوذ اینترنت همراه، بهینه‌سازی صفحات وب برای موبایل فاکتور مهمی برای رتبه‌بندی سایت‌ها در نتایج جستجوی گوگل است. اگر وب‌سایت شما برای گوشی‌های موبایل بهینه نشده باشد یا مناسب آنها نباشد، ممکن است باعث خارج شدن وب‌سایت از نتایج موتورهای جستجو و رتبه پایین شود

رسانه‌های اجتماعی

رسانه‌های اجتماعی

استراتژی اصلی برای محبوبیت بک لینک به‌صورت ارگانیک و طبیعی، تولید محتوا و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی است. بهینه‌سازی در شبکه‌های اجتماعی، سیگنال‌هایی در راستای راهنمایی موتورهای جست‌وجو برای رسیدن به نتایج دقیق‌تر ارسال می‌کنند تا بتوانند کیفیت نتایج جست‌وجو را افزایش دهند. اگرچه فعالیت در شبکه‌ها‌ی اجتماعی به‌طور مستقیم موجب سئو نمی‌شود، اما به شکل غیرمستقیم روش مناسبی برای ارتقا رتبه وب‌سایت به شمارمی‌رود.

سئو محلی

سئو محلی

وقتی خدمات و کسب‌وکارتان بیشتر بر روی فروش در منطقه مکانی خاصی تمرکز دارد می‌توانید از بهینه‌سازی محلی سود ببرید. سئوی محلی به‌منظور بهینه‌سازی وب‌سایت برای افزایش رتبه، در نتایج محلی و وابسته به منطقه جغرافیایی کاربران صورت می‌گیرد. بسیاری از جستجوهای کاربران، به‌خصوص آن دسته از جستجوهای انجام‌گرفته با گوشی‌های هوشمند، گواهی بر گرایش به جستجوی‌های محلی دارند. بنابراین شما با سئو محلی می‌توانید رشد چشمگیری در افزایش مشتریان داشته باشید.

لینک سازی

لینک سازی و محبوبیت لینک

بهینه‌سازی بیرونی وب‌سایت و یکی از مهم‌ترین فاکتورهای رتبه دهی یک وب‌سایت در است. موتورهای جستجو از طریق تعداد و محبوبیت لینک‌هایی که به یک وب‌سایت داده می‌شوند، میزان محبوبیت و غنای محتوایی آن را تشخیص می‌دهند، پس علاوه بر تعداد لینک‌ها، اهمیت و کیفیت آنها هم موردتوجه قرار می‌گیرد. لینک سازی با سایت‌های که اعتبار بالایی دارند و همچنین مرتبط با کسب‌وکار شما هستند، مفید است و رتبه وب‌سایت شمارا افزایش دهند.

سئو سایت اصفهان

افزایش ترافیک و نرخ تبدیل

با یک استراتژی سنجیده می‌توانید مرتبط‌ترین کلمات کلیدی را پیدا و با قرار دادن درجاهای مناسب، باعث پیدا شدن بهتر صفحات وب‌سایت، بالاتر رفتن رتبه‌بندی یا رنکینگ در موتورهای جستجو برای ایجاد ترافیک و نرخ بازدید بیشتر گردید. سپس با درج تگ‌های متا (Meta Tags)، ساختار عناوین (headings)، حذف کدهای غیرضروری که باعث کند شدن سرعت لود وب‌سایت می‌شوند، نرخ تبدیل سایت را افزایش‌خواهید داد

سئو سایت


وقتی هر جوینده‌ای شمارا بیابد

سئو سایت بسیار پدیده کارامدی است . بسیاری از کارهای روزمره در اولین مرحله با یک سرچ اینترنتی آغاز میشود. خرید خودرو ، سفارش غذا ، خرید نیازهای سازمانها ، انتخاب پزشک و هرچیزی که یک نیاز باشد، اول درباره آن سرچ میشود. حالا اینطور تصور کنید که در حیطه کاری شما ، هرچیزی سرچ شد پیشنهاد گوگل به کاربر ، « شما » باشید ، این یعنی تعداد بسیار زیادی مشتری که حتی شما را نمیشناسند اما به پیشنهاد گوگل اعتماد دارند.

خوب این تصور دیگر یک تصویر ذهنی نیست و با انجام یک سلسله اقدامات ، قابل دستیابی است. در کسب و کارهای امروزی ، موقعیت مکانی کسب‌وکارتان در شهر ، اهمیت زیادی ندارد. اما اینکه آیا گوگل شمارا پیشنهاد کند امتیاز بسیار بزرگی برای شما خواهد بود. چون مشتری هرجا باشید شما را پیدا می‌کند. تصمیم با شماست ، آیا دوست دارید تعداد زیادی مشتری جدید روزانه به شما مراجعه کند؟ چقدر حاضرید بهای تبلیغات تلویزیونی برای این مورد پرداخت کنید ؟ ما به شما میگوییم با کمتر از یک دهم هزینه آگهی تلویزیونی امکان انجام چنین رویدادی هست ! سئو سایت شما در موتور های جستجو؛


تعرفه و قیمت‌ها

سئو سایت یک فرایند زمان‌بر است. البته کلید واژه انتخاب شده میتواند میزان دشواری کار را بخوبی مشخص کند. به همین خاطر ممکن است هزینه‌های اعلام شده برای کلید واژه ها متفاوت باشد و البته معمولا رقمهای کمی نیستند. بالا بودن هزینه سئو چند دلیل دارد که اولین دلیل آن رقابت با سایر وب سایتها است.
ممکن است یکی از رقبای شما ماهیانه چند ده میلیون تومان هزینه سئو سایت خود کند. بنابراین پشت سر گذاشتن او کاری دشوار و پر هزینه است. دلیل دوم بالابودن هزینه سئو سایت ، زمانبر بودن آن است. در بهترین حالت ۳ ماه زمان لازم است تا به نتیجه دلخواه برسید. اما چیزی که کاملا مشخص و قطعی استبازگشت سرمایه گذاری شما روی سئو در زمانی کوتاه است که خود جبران هزینه اولیه را خواهد کرد

بر این اساس، ما دو پکیج برای سئو سایت آماده کردیم که شما میتوانید بسته به سقف بودجه‌ سئو سایت که برای خود تعیین کردید ، یکی از پکیج‌هارا انتخاب کنید


اقتصادی

اقتصادی | ماهانه

با انتخاب این پلن، پس از بررسی کلمات کلیدی و میزان دشواری انجام آن و بررسی وضعیت فعلی سایت شما ، تعداد ساعاتی که لازم است روزانه و هفتگی لازم است روی سایت شما صرف شود محاسبه میشود و هزینه‌ی ماهانه و مدت زمان مورد نیاز علام می‌گردد. این حالت برای دامنه های تازه ثبت شده و کلمات کلیدی بسیار دشوار مناسب‌تر است

 • ارائه گزارش ماهانه از پیشرفت کار
 • پرداخت هزینه‌ها بصورت اقصاط ماهانه
 • مناسب دامنه های تازه ثبت شده
 • مناسب کلمات کلیدی بسیار دشوار
 • بدون نیاز به پیش پرداخت
 • امکان تمدید ماه ها به دلخواه
 • امکان کاهش نرخ ادامه روند پس از رسیدن به نتیجه
استاندارد

پیشرفته | قراردادی

با انتخاب این پلن، کلمات کلیدی و میزان دشواری آن و وضعیت فعلی سایت بررسی میشود سپس هزینه کلی و مدت زمان لازم برای انجام سئو سایت محاسبه میگردد. قراردادی برای شما تنظیم می‌شود ومبلغی بعنوان پیش پرداخت دریافت میگردد و تسویه حساب به زمان پایان قرارداد و یا رسیدن به نتیجه ، موکول میگردد.در این حالت زمان رسیدن به نتیجه کمتر است اما هزینه انجام سئو بیشتز خواهد بود.


 • پیش پرداخت در شروع کار
 • رسیدن سریع تر به نتیجه
 • تعیین برنامه جامع و مدون
 • مناسب دامنه های چندساله
 • تسویه حساب در زمان حصول نتیجه
 • مناسب کلمات معمولی تا دشوار
 • امکان عقد قرارداد پشتیبانی پس از کسب نتیجه
1آیا شما با من قرارداد کاری میبندید ؟ نحوه پرداخت به چه صورت است ؟
بله البته! همه چیز در قراردادی که برای شما تنظیم و ارسال میشود بصورت کامل شرح داده خواهدشد. نحوه پرداخت هم در این قرارداد ذکر میشود . در حالت اقتصادی مبلغی را ماهیانه پرداخت میکنید و این پرداخت تا زمانی که به نتیجه دلخواهی که میخواهید، برسید میتواند ادامه پیدا کند.
در حالت قراردادی هم مبلغی را پیش پرداخت میپردازید و مابقی را تنها زمانی که به نتیجه ذکر شده در قرارداده رسیده باشید پرداخت میکنید.
همچنین بسته به مبلغ قرارداد ، مبلغی بعنوان خسارت دیرکرد در نظر گرفته میشود که از مبلغ تسویه حساب کم میشود
2سایت ما رتبه خوبی در جستجو دارد و فقط قصد داریم اندکی بهتر شود
بسیار کار خوبی می‌کنید. تنها چند خط بالا و پایین شدن در صفحه گوگل میتواند تعداد مشتریان را به طرز چشمگیری افزایش یا کاهش دهد.
برای سایتهای اینچنینی برنامه جداگانه ای داریم که میتواند میزان مناسبی ، رتبه شما را ارتقا دهد.
طبق تجربه ما ، نتیجه انجام چنین پروژه هایی معمولا خیلی رضایت بخش بوده است
3برای مدیریت سایتم باید چکار کنم ؟ آیا آموزش خاصی لازم است؟
پس از تکمیل و تحویل سایت به مشتری، یک جلسه آموزشی برای او داریم. در این جلسه تمامی قستمهای سایت توضیح داده خواهد شدو نحوه تغییر و کار با آن برای مشتری شرح داده میشود. نکته خوب اینحاست که در پایان جلسه ویدیوی ضبط شده این آموزش به مشتری داده میشود تا با مشاهده چندباره آن بتواند براحتی تمامی قسمتهارا مدیریت کند.
4من وقت زیادی برای صرف کردن روی سایت و طراحی آن ندارم ولی به یک سایت خوب نیاز دارم
بسیار خوب !
تمامی اطلاعات اولیه را به ما بدهید و تا پایان کار طراحی آسوده به کارهای خود برسید. در پایان اگر تغییری لازم بود اعلام میکنید تا انجام شود. همه مراحل طراحی سایت و تولید محتوای داخلی آن را با هزینه مناسبی برای شما انجام میدهیم و مطئنیم از نتیجه شگفت زده می‌شوید.
5پشتیبانی سایت چگونه است؟ بعد از تحویل سایت ممکن است به کمک نیاز داشته باشم؟
تمامی پکیج های طراحی سایت ما ، شامل ۶ماه تا یکسال پشتیبانی رایگان ( بسته به پکیج انتخابی ) هستند. به همین خاطر بدون نگرانی میتوانید از سایت خود استفاده کنید و مطمئن باشید هر جا لازم باشد ما کنار شما هستیم.
با این حال اگر به سرویس قوی تری احتیاج دارید میتوانید از پلن‌های پشتیبانی سایت ما دیدن کنید و یکی از حالتهای پشتیبانی را به قرارداد خود اضافه کنید.
مارا به اشتراک بگذارید