بهینه‌سازی صفحات سایت
فوریه 1, 2017
اهمیت طراحی گرافیک وبسایت
فوریه 6, 2017

بازدیدها: 11

طراحی فروشگاه اینترنتی

استفاده از اینترنت بسیاری از امور روزمره را تسهیل کرده از جمله خرید مایحتاج !! خرید آنلاین از فروشگاه‌های اینترنتی سالانه بطور میانگین ۶۰ درصد افزایش می‌یابد. میزان نفوذ اینترنت در ایران به ۸۲٫۱۲ درصد رسیده است یعنی حداقل ۱۹ میلیون ایرانی روزانه باگوشی به اینترنت متصل می‌شوند. نرخ نفوذ تلفن همراه نیز در ایران به ۹۴٫۴۶ درصد رسیده است که این میزان از نفوذ اینترنت، زمینه را برای توسعه تجارت الکترونیک و خرید و فروش آنلاین فراهم ساخته است.

 

دراینترنت فروشگاه‌های انلاین زیادی جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان ایجاد شده‌ و حجم خرید و فروش اینترنتی محصولات روز به روز  حال افزایش می‌باشد. در حالی که برخی از وبسایت‌های فروشگاهی موجود، صرفاً بر روی خرید و فروش اینترنتی متمرکز شده‌اند، بسیاری از فروشگاه‌های فیزیکی نیز برای اینکه سهم بازار خود را به رقبای اینترنتی واگذار نکنند، اقدام به طراحی سایت فروشگاه برای فروش محصولات خود نموده‌اند.

سایت‌های فروش آنلاین محصولات، ابزارهای مناسبی هستند که می‌توانید از آن‌ها در جهت هدایت هر چه بیشتر ترافیک به سایت تان بهره بگیرید. ممکن است حوزه اصلی فعالیت شما فروشندگی نباشد، اما استفاده کمابیش از این ابزارها کمک شایانی به دیده شدن شما در فضای مجازی خواهد داشت که بنابر نحوه کاربرد و حیطه فعالیتتان می‌توانید از آن‌ها استفاده نمایید. استفاده از یک فروشگاه اینترنتی در کنار یک طراحی سایت مناسب میتواند کمک زیادی به شروع کسب درامد اینترنتی به شما بکند.

مزایای طراحی وبسایت فروشگاه اینترنتی :

  • سهولت و ارزانی در معرفی و تبلیغ محصولات
  • افزایش سهم بازار با جذب مشتریان و کاربران آنلاین
  • دریافت و ارسال سفارشات به صورت الکترونیکی و تسهیل در روند امور
  • عدم وجود محدودیت‌های جغرافیایی در جذب مشتری و فروش محصولات
  • عدم وجود محدودیت زمانی در ارتباط با مشتریان و نمایش در ۲۴ ساعت شبانه روز
  • امکان تهیه بانک اطلاعاتی از خریداران و بازدیدکنندگان

 

مارا به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ناحیه کاربری