طراحی سایت ارزان چیست؟

امروزه بسیاری از شرکت ها و فروشگاه ها برای ادامه فعالیت ، اقدام به طراحی سایت برای کسب وکار خود کرده اند. بیشتر این کسب وکارها در جهت ایجاد یک سایت اختصاصی برای خود می باشند.اما به دلیل بالا بودن هزینه طراحی سایت و اینکه بودجه کافی برای این کار را ندارند، از داشتن  یک سایت اختصاصی  برای خود منصرف می گردند یا به دنبال شرکتی می گردند که برای آنها یک سایت ارزان طراحی نماید. برای همین مالکان سایت ها از قالب های آماده برای طراحی سایت خود استفاده می کنند که متاسفانه چون آشنایی لازم را با کدنویسی ندارند، نمی توانند قالب مطابق ایده خود تغییر دهند. طراحی سایت ارزان یکی از خدماتی است که شرکت سایتک به مشتریان خود ارائه می دهد. قبل از اقدام به طراحی سایت، لازم است که در ابتدا هدف خود را مشخص کنید. اگر هدف شما فقط معرفی شرکت و محصولات به تعدادی از مشتریان خاص است، می توانید به راحتی از طراحی سایت ارزان استفاده کنید. اگر هم قصد ایجاد امکان خرید آنلاین را دارید، توصیه ما این است که ابتدا یک سایت ارزان با امکانات اولیه برای خود ایجاد کنید و سپس بسته به نوع مخاطب و هدف نهایی خود، امکانات را به مراتب اضافه کنید.     طراحی سایت ارزان در اصفهان

برای بهره گیری از خدمات فوق العاده ما در طراحی سایت همین الان قدام کنید.فقط کافی است که بر روی دکمه زیر( “بریف طراحی سایت” )کلیک کنید تا بتوانید به راحتی وارد بازار رقابتی دیجیتالی شوید و شانس رقابت با بهترین ها را داشته باشید.

مهمترین نکاتی که برای طراحی سایت لازم است بدانید

یک قدم جلوتر از طراح سایت خود باشید


سوالاتی متداول طراحی سایت ارزان

آیا طراحی سایت ارزان هم از نظر گوگل ارزشی دارد؟

بله، اگر شما اصولی همچون سئو را به درستی رعایت کنید هیچ مشکلی از بابت گوگل، سایت شما را تهدید نخواهد کرد زیرا مطابق با آخرین استاندارد های سئو طراحی می شود. فقط امکاناتی که شما می توانید استفاده کنید، حرفه ای نمی باشد.

آیا همان قالبی که مد نظر ما است تحویل داده می شود؟

بله، قالب های سایت ارزان قیمت متناسب با کسب وکار شما طراحی می گردد و شما می توانید آن ها را مطابق با نظرات خود تغییر دهید.

چه مدت زمانی طول می کشد که پروژه کامل تحویل مشتری داده شود؟

زمان دقیقی را نمی توان اعلام کرد چون بستگی به نوع سایتی که کاربر می خواهد دارد اما به طور متوسط می توان گفت که حداقل بین دوهفته یا یک ماه زمان می برد تا یک  سایت تکمیل شود.

آیا برای اضافه کردن هر امکانات و اپشنی باید هزینه اضافی بدهیم؟

بستگی به امکانات و اپشن هایی که شما بخواهید دارد. پنل های طراحی سایت ارزان بیشتر امکانات مورد نیاز و ضروری را دارند و شما به صورت رایگان می توانید از آن ها استفاده کنید. اما اگر  قصد طراحی مجدد یک صفحه ای را دارید یا اپشنی مدنظرتون است که اضافه کردن ان نیاز به برنامه نویسی مجدد دارد، هزینه آن جداگانه دریافت می گردد.

آیا قالب سایت ارزان من تکرار شده قالب های سایت های دیگر است؟

خیر، اما قطعا بعضی از امکاناتی که شما استفاده می کنید مانند بقیه سایت ها می باشد.

آیا نمونه کاری هم در این زمینه وجود دارد که بتوانم ببینم؟

بله برای دیدن این نمونه کار ها می توانید به  صفحه نمونه سایت طراحی شده مراجعه نمایید و بعد با شرکت تماس بگیرید.   شرکت سایتک ارائه دهنده خدمات طراحی سایت ارزان در اصفهان به همراه پشتیبانی است.


طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

شروع گفتگو
سوالی دارید؟ اینجا بپرسید