بازدیدها: 25

اموزش طراحی سایت اصفهان

امروزه قبل از راه اندازی هر نوع حرفه ای، نیاز به طراحی سایت برای فروش و معرفی محصولات و خدمات کسب و کارتان به مشتریان تان دارید. همچنین، با دانش به روز و کافی در حوزه طراحی سایت می توانید حضور فعال و موفق تری در فضای مجازی داشته باشید در نتیجه اموزش طراحی سایت می تواند کمک بسیار زیادی در این زمینه به شما بکند.. مطالب ما در زمینه آموزش طراحی سایت اصفهان به اشخاص، شرکت ها، ارگان ها و سازمان های دولتی سابقه ای درخشان داشته و موجب پرورش و رشد بسیاری از افراد که به دنبال کلاس ها و کارآموزی طراحی سایت در اصفهان بوده اند، شده است.  علاوه بر این، کارشناسان طراحی سایت شرکت سایتک، به روز ترین مقالات در این زمینه را از معتبرترین سایت های خارجی ترجمه کرده و در وبلاگ قرار می دهند تا افراد علاقه مند بتوانند با استفاده از این مقالات سطح دانش و آگاهی خود را ارتقا دهند.  
اموزش طراحی سایت اصفهان

اموزش طراحی سایت اصفهان

    برای بهره گیری از خدمات فوق العاده ما در طراحی سایت همین الان قدام کنید.فقط کافی است که بر روی دکمه زیر( “بریف طراحی سایت” )کلیک کنید تا بتوانید به راحتی وارد بازار رقابتی دیجیتالی شوید و شانس رقابت با بهترین ها را داشته باشید.

مهمترین نکاتی که برای طراحی سایت لازم است بدانید

یک قدم جلوتر از طراح سایت خود باشید


طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت، طراحی سایت یا همان Web Design، یعنی تلاش برای ایجاد یک پایگاه اینترنتی برای ارائه خدمات، فروش محصول یا اطلاع رسانی است. طراحی سایت از لایه‌سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است. اگر شما می‌خواهید یک سایت قدرتمند ایجاد کنید که با استفاده از آن بتوانید خدمات، محصول یا هر چیز دیگری را به صفحه اول گوگل بیاورید، باید تمام اصول فنی و ظاهری طراحی یک سایت را رعایت کنید. طراحی سایت

وظایف طراح سایت چیست؟

به طور کلی در طراحی و راه اندازی یک سایت، به دو تیم یا فرد برای طراحی Back-end یا همان بخش کدها و Front-end نیاز داریم. متخصص طراحی  قسمت Back-end کسی است که مسئولیت نوشتن کدهای مختلف برای ایجاد ساختار اصلی سایت را به عهده دارد. این کدها همان چیزی هستند که از نظر بازدیدکنندگان یک سایت همواره پنهان هستند و بیش از هر چیز وظیفه راه اندازی و عملکرد یک سایت را به عهده دارند. یک متخصص طراحی سایت که وظیفه توسعه Back-end را به عهد دارد از زبان های برنامه‌نویسی همچون Python، ASP و PHP استفاده می‌کند. در بحث طراحی قسمت Front-end همه کارها در جهت بهتر کردن ویژگی‌های دیداری یک سایت انجام می‌شوند. تمام چیزی که بازدیدکننده سایت می‌بیند، نتیجه کار یک توسعه دهنده Front-end‌ یا همان کسی است که با استفاده از کدهای مختلف ظاهر سایت را طراحی می‌ کند. برای توسعه ظاهر سایت، نیاز به کد نویسی است و نوشتن این کدها با زبان‌هایی همچون HTML، CSS و جاوا اسکریپت انجام می‌گیرد. البته همیشه در این پروسه همکاری با یک گرافیست وب می‌تواند نتایج بسیار بهتری رقم بزند.  


طراحی سایت
ناحیه کاربری
شروع گفتگو
سوالی دارید؟ اینجا بپرسید
Powered by